photo

SELF SERVICE CAR WASH

lable
Головна / Обладнання

Обладнання для автомийок самообслуговування

Управління мийки здійснюється за допомогою промислового контроллера Schneider 241 серії, який дозволяє економити до 20% води, електроенергії та хімічних засобів для миття автомобіля. В базову комплектацію програм миття входить: основне миття гелем, пом’якшена вода, віск, осмотична вода. Додаткові опції піна високого або низького тиску та миття щіткою.

КАЛЬКУЛЯТОР ОБЛАДНАННЯобладняння

1

ТЕХНОЛОГІЧНА РАМА
ЗАМОВИТИ

Технологічне обладнання зібрано на оцинкованій рамі і займає площу 2 м. кв. Розміри: ширина 0.8 м, довжина 1.6 м, висота 2 м. Загальна площа технологічного приміщення складає 25 м. кв. В нього входить приміщення для обладнання, паливна, туалет, кімната оператора, приміщення для зберігання 15 000 літрів води.

На технологічній рамі кріпиться двох колонна система пом'якшення води з клапаном керування Clack, система виготовлення осмосу з повторним використанням води (економить 10% води). Насоси високого тиску Interpump з регульованим тиском до 250 бар.

Електродвигуни 2.2, 3.0, 4.0, 5.5, 7.5 кВт, які забезпечують тиск від 120 до 250 бар. Частотні перетворювачі Schneider, які забезпечують плавний пуск і економлять до 15% електроенергії. Дозуючу насоси фірми Seco, які дозволяють електронно дозувати та економити розхід хімічних засобів (до 5% хімічних засобів).

photophotophoto
photo